Copyright 2024 - Custom text here
  • .

  • .

  • .

  • .

icon phone

Zadzwoń do nas i umów się na wizytę
511 485 929

icon facebook

Zajrzyj na nasz profil na facebooku

icon location

Odwiedź nas w salonie
w Gliwicach przy ul. Wodnej 4
(wejście od ulicy Dworcowej)

uslugi laserZapraszamy na zabiegi depilacji laserowej najlepszym na rynku laserem LightSheer, posiadającym światowe certyfikaty jakości. Depilacja laserowa jest bezpieczną i trwałą metodą. Zabiegi wykonuje się co 6-8 tygodni. Po serii zabiegów włosy przestają odrastać. Przed zabiegiem zapraszamy na konsultacje - omówimy szczegóły zabiegu i ewentualne przeciwwskazania.

Spełnij swoje marzenia o gładkiej skórze i zapomnij raz na zawsze o przyrządach do golenia.

 

 

 

 

uslugi faleradioweZabieg medycyny estetycznej falami radiowymi to lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu, brzucha lub pośladków bez użycia skalpela. Niweluje on efekty starzenia, zwiększając gęstość i odporność skóry, redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Jak to działa? Zabieg przynosi trzy efekty:

  1. redukcja tkanki tłuszczowej: selektywne ogrzanie komórek tłuszczowych prowadzi do zwiększenia ich metabolizmu i wydzielenia płynnego tłuszczu w postaci kwasów tłuszczowych. Kwasy tłuszczowe przenoszone są do układu krwionośnego, po czym są trawione i wydalane z organizmu.
  2. redukcja cellulitu: ogrzanie i obkurczenie komórek tłuszczowych powoduje redukcję objawów cellulitu, który powstaje przez nagromadzenie dużej ilości powiększonych komórek tłuszczowych w warstwie podskórnej.
  3. ujędrnienie skóry – ogrzewanie warstw podskórnych powoduje kurczenie się włókien kolagenowych, które z wiekiem ulegają degeneracji oraz zwiększenie metabolizmu fibroblastów produkujących nowy kolagen odpowiedzialny za elastyczność skóry.

System stosowany w naszym gabinecie to Apollo TriPollar. Jego nazwa bierze się stąd, że zabieg wykonywany jest urządzeniem o trzech elektrodach. Dzięki temu energia fal radiowych jest skupiona na obszarze pomiędzy elektrodami, co zwiększa skuteczność zabiegu.

 

uslugi depilacjaWykonujemy zabiegi depilacji dla Pań i dla Panów:

- wąsik,

- broda,

- twarz,

- pachy,

- przedramiona,

- bikini,

- łydki,

- uda,

- całe nogi (bez okolic bikini),

- tors,

- plecy,

- ramiona

 

uslugi masazMasaż wpływa doskonale na wygląd skóry jej napięcie i elastyczność. Zabiegi masażu powodują, że nasze mięśnie są szybciej zaopatrywane w tlen i substancje odżywcze a toksyny zostają szybciej usunięte. Mięśnie dzięki temu uzyskują większą zdolność do pracy, szybciej się regenerują, masaż pozwala się także zrelaksować. Rolę relaksacyjną pełnią masaże kamieniami. Pozwalają one szybko przywrócić nadwątloną równowagę psychiczną i fizyczną.

Masaże kamieniami łączą w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii i opierają się na teorii przepływu energii przez organizm.

Powtarzalność zabiegów masażu w seriach 5 do 10 zwiększa ich skuteczność oraz obniża cenę.